مقالات

سایز و اندازه دستگاه های سنگ شکن

دستگاه سنگ شکن به دستگاهی گفته می شود. در خردایش نیاز به فونداسیون ندارد و در جا به جایی مواد خرد شده به سادگی و در حداقل زمان امکان پذیر باشد.

دستگاه سنگ شکن شامل چیست

دستگاه سنگ شکن فیدر اصلی با سیلو و سنگ شکن فک و الک سرند و سنگ شکن ثانویه مخروطی با یک دستگاه است. ماسه شویی و کلیه تسمه های نقاله مواد و تابلوی برق و کابل های برق همگی در یک شاسی نصب شده اند.

پیشنهاد روز: برای ساخت کارخانه آسفالت به لینک مرتبط مراجعه و یا با شماره های زیر تماس بگیرید :

شماره تماس دفتر: 09382939998 – 09108104474
شماره تماس مدیریت : 09143335474 – 09108104474

ابعاد کلی دستگاه سنگ شکن

ابعاد کلی دستگاه سنگ شکن فکی به این صورت است. طول تقریبی دستگاه سنگ شکن فکی بزرگ در هنگام بهره برداری حدود ۱۷ متر و عرض ۸ متر و ارتفاع کمتر از ۳ متر در زمینی به مساحت حدود ۱۵۰ متر مربع نصب می شود. هنگام حمل نیز کلیه دستگاه ها در یک کانتینر کامیون حمل می شود. در صورتی که دستگاه های مشابه نیاز به حداقل ۲۰۰۰ متر زمین دارند و با تعداد ۵ کانتینر حمل می شوند.

ویژگی های سنگ شکن بزرگ

  • دستگاه سنگ شکن فکی بزرگ نیاز به فونداسیون بتن ندارد.
  • دستگاه نیاز به لودر بزرگ ندارد و با یک دستگاه مینی لودر یا تراکتور قابل بهره برداری است.
  • دستگاه سنگ شکن فکی بزرگ نیاز به ژنراتور بزرگ برق ندارد. تنها با ۶۵ کیلو وات کار می کند و لذا هزینه سوخت مصرفی یک چهارم دستگاه های مشابه است.
  • مقاومت ماشین آلات دستگاه سنگ شکن فکی بزرگ جهت سخت ترین نوع سنگ طراحی شده است.
  • این دستگاه به دلیل نوع سنگ شکن مخصوص با کمترین غبار و آلودگی نسبت به نمونه های مشابه کار می کند. به همین دلیل به راحتی در نزدیک مناطق مسکونی قابل استفاده است.
  نقش کارخانه های تولید گچ در تامین نیازهای بازار

کیفیت خوب سنگ شکن آسیا ماشین

کارخانه های متعددی در تولید سنگ شکن های مشغول به فعالیت هستند. که اغلب جزو معروفترین یک نام معتبر در صنعت تولید ماشین آلات و سنگ شکن ها هستند. تولید انواع سنگ شکن های با قدرت و کیفیت خوب در کارخانه سنگ شکن آسیا ماشین به دلیل پیشرفت روزافزون سبب شده. پیشرفت چشم گیری داشته باشد.

یکی از اصلی ترین ملاک های تولیدات کارخانه سنگ شکن آسیا ماشین، تولید سنگ شکن با قدرت و کیفیت خوب است. در تمام تولیدات خود لحاظ می کنند. تلاش بر این است که این قدرت و کیفیت روز به روز بیشتر شده با قدرت زیاد به سمت جلو پیش بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *